FİYATLANDIRMA

Monitorminor Programı Türkiye Lisans Paket Ücretleri

Monitorminor Aktivasyon kodu, Lisans işleminiz sistem tarafından otomatik olarak aktif edilmektedir.
  • 199 TL
  • (1 Aylık)
Monitor minor
  • 399 TL
  • (3 Aylık)
Monitor minor
  • 799 TL
  • (12 Aylık)
Monitor minor

Monitörminor Hakkında

Monitor Minor, telefon üzerinden çocuk aktivitesini kontrol altına almak için çocuk izleme yazılımıdır. Gelişmiş izleme özellikleri arasında çocuk telefonu izleme ve çocuk telefonu izleme bulunmaktadır. Bu çözümün kullanımı kolaydır ve canlı panel gibi gelişmiş özellikleri, dünyanın en güçlü ebeveyn izleme uygulaması olmasını sağlar. Yüzlerce ebeveynin çocuklarını izlemelerini sağlayan çok kullanışlı ve kullanışlı bir özellik. Canlı fotoğraf, konum, SMS komut yakalama vb. Sağlar. Bunun için yazılımı sadece çocuğunuzun cep telefonuna ya da yetkili android cep telefonuna yüklemeniz gerekmektedir ve herhangi bir web tarayıcısından kayıtlı hesabınıza giriş yaparak aramaları, metin mesajları ve GPS konumları hakkında gerçeği öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzda  Metin, Çağrılar, Kişilere ihtiyacınız mı var mı? Akıllı telefonunuz kayıp mı ve izlemek mi istiyorsunuz? Monitor Minor’u kullanın. Güvenlik amacınız için en yeni ve güçlü android izleme yazılımını sunuyoruz. Android cep telefonu için en iyi cep telefonu izleme sistemini sağlayan uzman ekiplerimiz var. Cep telefonu izleme yazılımımızın ana faydası hızlı, basit ve güvenlidir. Geliştirilmiş engelleme ve izleme sistemi, android cihazınızı önlemek için kullanışlıdır. Uzman ekibimiz, en yeni teknolojileri kullanarak kişiye özel ve müşteri odaklı çocuk telefonu takip çözümleri sunmak konusunda uzmanlaşmıştır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

MonitorMinor iletişim.

Monitor Minor ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, e-posta ile bize ulaşın. Kayıtlı e-posta adresinizi kullanın. Size hızlı bir şekilde cevap vermemize yardımcı olacak.

Bize Mail: info@MonitorminorTurkiye.com